Datum: 2021-10-23  |  Tävling: Faludraget  |  Arrangör: Falu DHK  |  Status:   |  Domare:
Distans 
Namn 
Hundar 
Land 
Klubb 
Plac. 
Dag 1 
Dag 2 
Dag 3 
Sluttid 
Difftid 
NS 
NF 
DSQ 
Varning 
[Fäll ihop]Klass: DBM  
 [Fäll ihop]Grupp: A  
   Johan Salmons  Ludvika BK1   00:08:32  ...X
   Lars-Åke Blom  Södra Dalarnas DHK2   00:08:39  ...X
   Edward Gertzell  Hällefors BK3   00:09:05  ...X
   Johannes Rosin  IFK Grängesbergs SK4   00:09:26  ...X
 [Fäll ihop]Grupp: B  
   Johan Salmons  Ludvika BK1   00:09:44  ...X
   Erik Thorsell  Södra Dalarnas DHK2   00:10:41  ...X
[Fäll ihop]Klass: DBMV  
 [Fäll ihop]Grupp: A  
   Nicklas Ström  Köpings BHK1   00:08:32  ...X
   Timo Saastamoinen  Norrköpings BK2   00:08:59  ...X
   Torbjörn Eriksson  Hällefors BK3   00:09:19  ...X
   Erik Helin  Örebro BK4   00:09:27  ...X
   Georgi Lundman  DHK Bra Drag5   00.09:47  ...X
   Micke Emnerud  Falu DHK6   00:10:13  ...X
 [Fäll ihop]Grupp: B  
   Mikael Karlsson  IFK Grängesbergs SK1   00:14:25  ...X
[Fäll ihop]Klass: DBW  
 [Fäll ihop]Grupp: A  
   Cecilia Eriksson  Hällefors BK1   00:08:05  ...X
   Pernilla Lindberg  Norrköpings BK2   00:08:08  ...X
   Madelene Nord  Mora BK3   00:08:12  ...X
   Therese Westfält  Östra Härjedalens BK4   00:08:54  ...X
   Marie Dahlén  IK Högaborgs Atleter5   00:09:10  ...X
   Mariah Messing  Köpings BHK6   00:09:12  ...X
   Kristina Davidsson  Falu DHK7   00:09:13  ...X
   Elisabeth Haukeland  Södra Dalarnas DHK8   00:10:23  ...X
[Fäll ihop]Klass: DBWJ  
 [Fäll ihop]Grupp: A  
   Matilda Lindström  Södra Dalarnas DHK1   00:09:22  ...X
[Fäll ihop]Klass: DBWV  
 [Fäll ihop]Grupp: A  
   Maria Lindström  Södra Dalarnas DHK1   00:10:23  ...X
[Fäll ihop]Klass: DCM  
 [Fäll ihop]Grupp: A  
   Johan Palmér  IK Högaborgs Atleter1   00:12:43  ...X
   Johan Andersson  Falu DHK2   00:13:54  ...X
   Tomas Budvytis  Södra Dalarnas DHK3   00:14:05  ...X
   Martin Filipsson  Härnösands DHK4   00:14:23  ...X
   Johannes Rosin  IFK Grängesbergs SK5   00:14:56  ...X
   Tim Magnusson  Mora BK6   00:14:59  ...X
 [Fäll ihop]Grupp: C  
   Ulrik Cuellar  SBK:s Stockholmsavdelning - Draghundsport1   00:18:57  ...X
[Fäll ihop]Klass: DCMV  
 [Fäll ihop]Grupp: A  
   Georgi Lundman  DHK Bra Drag1   00:19:29  ...X
 [Fäll ihop]Grupp: B  
   Tony Holm  Södra Dalarnas DHK1   00:17:17  ...X
[Fäll ihop]Klass: DCW  
 [Fäll ihop]Grupp: A  
   Cajsa Grape  Falu DHK1   00:13:05  ...X
   Sofia Klinga  Falu DHK2   00:14:58  ...X
   Isabell Utterstedt  Falu DHK3   00:15:21  ...X
   Johanna Kempe  Falu DHK4   00:15:45  ...X
 [Fäll ihop]Grupp: B  
   Maria Wickholm  Knivsta BK1   00:14:19  ...X
   Stephanie Skoog  Falu DHK2   00:16:19  ...X
[Fäll ihop]Klass: DCWV  
 [Fäll ihop]Grupp: B  
   Christina Holm  Södra Dalarnas DHK1   00:25:38  ...X
   Therese Lindblom  Knivsta BK       ...X
[Fäll ihop]Klass: DS2  
 [Fäll ihop]Grupp: A  
   Cilja Österberg  Falu DHK1   00:08:22  ...X
   Annica Korsby  Östersund Draghund IF2   00:08:28  ...X
   Magnus Karlsson  Hällefors BK3   00:08:29  ...X
   Hans Gunnarsson  DHK Bra Drag4   00:09:33  ...X
   Björn Zelander  Vildmarkens DHK5   00:09:48  ...X
   Ann-Katrin Holmkvist  Södra Dalarnas DHK6   00:11:41  ...X
 [Fäll ihop]Grupp: C  
   Björn Zelander  Vildmarkens DHK1   00:09:27  ...X
   Mikael Arnberg  Södra Dalarnas DHK2   00:11:48  ...X
[Fäll ihop]Klass: DSW1  
 [Fäll ihop]Grupp: A  
   Kristina Norberg  Boden Draghund IF1   00:08:51  ...X
   Elin Åström  Sundsvalls DHK2   00:09:26  ...X
   Matilda Axelsson  Öland-Småland DHK3   00:09:34  ...X
   Emma Nykänen  Falu DHK4   00:10:26  ...X
[Fäll ihop]Klass: MOTB1  
 [Fäll ihop]Grupp: A  
   Lars-Åke Blom  Södra Dalarnas DHK1   00:08:42  ...X
   Annica Korsby  Östersund Draghund IF2   00:08:54  ...X
   Leonora Jonsson  Köpings BHK3   00:09:14  ...X
   Madelene Nord  Mora BK4   00:09:33  ...X
   Björn Zelander  Vildmarkens DHK5   00:10:19  ...X
   Erika Mickelson  Södra Dalarnas DHK6   00:10:19  ...X
   Hans Gunnarsson  DHK Bra Drag7   00:10:31  ...X
   Mattias Persson  Falu DHK8   00:11:56  ...X
   Kristina Norberg  Boden Draghund IF9   00:12:48  ...X
   Therese Westfält  Östra Härjedalens BK10   00:13:01  ...X
   Edward Gertzell  Hällefors BK11   00:13:44  ...X
   Linda Sellberg  Södra Dalarnas DHK12   00:14:56  ...X
   Jenni Arvidsson  Vildmarkens DHK13   00:15:04  ...X
   Cajsa Grape  Falu DHK14   00:15:14  ...X
   Erik Thorsell  Södra Dalarnas DHK15   00:15:27  ...X
   Joakim Sahlsten  saknar föreningstillhörighet16   00:15:49  ...X
   Marie Arvidsson  SPHK Mälardalen17   00:18:03  ...X
[Fäll ihop]Klass: MOTB2  
 [Fäll ihop]Grupp: A  
   Malte Palmér  IK Högaborgs Atleter1   00:17:43  ...X
   Tony Holm  Södra Dalarnas DHK2   00:17:56  ...X
   Vera Myhr  SPHK Västra3   00:18:25  ...X
   Jonas Möller  SPHK Västra4   00:18:30  ...X
   Ulrik Cuellar  SBK:s Stockholmsavdelning - Draghundsport5   00:19:33  ...X
   Mona Säfström-Ohlsson  IFK Grängesbergs SK6   00:19:46  ...X
   Linda Larsson  Örebro BK7   00:21:53  ...X
   Annica Kihlberg  Nora Brukshundklubb8   00:21:59  ...X
   Tim Magnusson  Mora BK       ...X