Datum: 2020-10-25  |  Tävling: Faludraget  |  Arrangör: Falu DHK  |  Status:
Distans 
Namn 
Hundar 
Land 
Klubb 
Plac. 
Dag 1 
Dag 2 
Dag 3 
Sluttid 
Difftid 
NS 
NF 
DSQ 
Varning 
[Fäll ihop]Klass: DBM  
 [Fäll ihop]Grupp: A  
   Anders JOHANSSON  Södra Dalarnas DHK1   07:50:000 ...X
   Timo SILVOLA  Hällefors BK2   07:53:003 ...X
   Nicklas STRÖM  Köpings BHK3   08:28:0038 ...X
   Johannes ROSIN  IFK Grängesbergs SK4   08:42:0052 ...X
 [Fäll ihop]Grupp: B  
   Bjarne RIKARDSSON  Falu DHK1   08:43:000 ...X
   Håkan LJUDÉN  Sv.Riesenschnauzerklubben2   09:42:0059 ...X
[Fäll ihop]Klass: DBMO  
 [Fäll ihop]Grupp: A  
   Timo SAASTAMOINEN  Norrköpings BK1   08:59:000 ...X
   Frans BOERSMA  Boden Draghund IF2   10:02:0001:03:00 ...X
   Christer ORNBY  Hällefors BK3   10:03:0001:04:00 ...X
 [Fäll ihop]Grupp: B  
   Staffan BRYNGELSSON  Sv Hovawartklubben1   10:59:000 ...X
[Fäll ihop]Klass: DBW  
 [Fäll ihop]Grupp: A  
   Jessica HÄGGQVIST  Härnösands DHK1   07:44:000 ...X
   Pernilla LINDBERG  Norrköpings BK2   07:57:0013 ...X
   Linn WENNERBERG  Norrköpings BK3   08:26:0042 ...X
   Leonora JONSSON  Köpings BHK4   08:40:0056 ...X
 [Fäll ihop]Grupp: B  
   Rebecca JOHANSSON  DHK Bra Drag1   08:26:000 ...X
   Malin KINGFELDT  Östhammars BHK2   14:03:0005:37:00 ...X
   Maria WICKHOLM  Knivsta BKDN      ...X
[Fäll ihop]Klass: DBWV  
 [Fäll ihop]Grupp: B  
   Marie DÖSS  Hudiksvalls BK1   20:28:000 ...X
[Fäll ihop]Klass: DCM  
 [Fäll ihop]Grupp: A  
   Johannes ROSIN  IFK Grängesbergs SK1   14:59:000 ...X
   Johan ANDERSSON  Falu DHK2   15:27:0028 ...X
   Jonas FISK  Nedansiljans BK3   15:44:0045 ...X
[Fäll ihop]Klass: DCW  
 [Fäll ihop]Grupp: A  
   Cajsa GRAPE  Falu DHK1   13:29:000 ...X
   Rebecca JOHANSSON  DHK Bra Drag2   14:12:0043 ...X
   Maria WICKHOLM  Knivsta BK3   14:43:0001:14:00 ...X
   Johanna KEMPE  Falu DHK4   16:42:0003:13:00 ...X
   Clara VESTERLUND  Sala Brukshundklubb5   20:50:0007:21:00 ...X
[Fäll ihop]Klass: DCWV  
 [Fäll ihop]Grupp: A  
   Sofia KLINGA  Falu DHK1   16:00:000 ...X
 [Fäll ihop]Grupp: B  
   Therese LINDBLOM  Knivsta BK1   18:14:000 ...X
[Fäll ihop]Klass: DS2  
 [Fäll ihop]Grupp: A  
   Ulf RÖNNBERG  Södra Dalarnas DHK1   07:48:000 ...X
   Cilja ÖSTERBERG  Falu DHK2   08:12:0024 ...X
   Mathilda FISK  Södra Dalarnas DHK3   08:35:0047 ...X
 [Fäll ihop]Grupp: C  
   Camilla ÖHRN  Vildmarkens DHK1   10:38:000 ...X
[Fäll ihop]Klass: DSM1  
 [Fäll ihop]Grupp: A  
   Bjarne RIKARDSSON  Falu DHK1   08:54:000 ...X
   Ulf RÖNNBERG  Södra Dalarnas DHK2   09:21:0027 ...X
   Mats OLSSON  Mora BK3   09:23:0029 ...X
 [Fäll ihop]Grupp: C  
   Christopher NYVALL  Kopparbergs BHK1   10:35:000 ...X
[Fäll ihop]Klass: DSW1  
 [Fäll ihop]Grupp: A  
   Emma NYKÄNEN  Falu DHK1   10:11:000 ...X
   Anna LINDBERG  Södra Dalarnas DHKDN      ...X
 [Fäll ihop]Grupp: C  
   Elinore HANSSON  Kopparbergs BHK1   11:03:000 ...X
   Camilla ÖHRN  Vildmarkens DHK2   12:08:0001:05:00 ...X
[Fäll ihop]Klass: MOTB1  
 [Fäll ihop]Grupp: A  
   Mats OLSSON  Mora BK1   08:42:000 ...X
   Pernilla LINDBERG  Norrköpings BK2   09:06:0024 ...X
   Björn LUNDIN  Knivsta BK3   09:12:0030 ...X
   Jennie KARLSSON  IFK Grängesbergs SK4   09:49:0001:07:00 ...X
   Izabella JEPPSSON  IFK Grängesbergs SK5   14:14:0005:32:00 ...X
   Håkan HENRIKSSON  Hudiksvalls BK6   27:21:0018:39:00 ...X