Datum: 2020-10-24  |  Tävling: Faludraget  |  Arrangör: Falu DHK  |  Status:
Distans 
Namn 
Hundar 
Land 
Klubb 
Plac. 
Dag 1 
Dag 2 
Dag 3 
Sluttid 
Difftid 
NS 
NF 
DSQ 
Varning 
[Fäll ihop]Klass: DBM  
 [Fäll ihop]Grupp: A  
  4,4Anders JOHANSSON  Södra Dalarnas DHK1   08:18:000 ...X
  4,4Timo SILVOLA  Hällefors BK1   08:18:000 ...X
  4,4Johannes ROSIN  IFK Grängesbergs SK3   09:13:0055 ...X
  4,4Nicklas STRÖM  Köpings BHK4   09:15:0057 ...X
  4,4Lars-Åke BLOM  Södra Dalarnas DHK5   09:25:0001:07:00 ...X
  4,4Pelle LÖÖF  Södra Dalarnas DHK6   09:40:0001:22:00 ...X
  4,4Magnus DANIELSSON  Södra Dalarnas DHKDN      ...X
 [Fäll ihop]Grupp: B  
  4,4Bjarne RIKARDSSON  Falu DHK1   08:58:000 ...X
  4,4Johan SALMONS  Ludvika BK2   09:47:0049 ...X
  4,4Håkan LJUDÉN  Sv.Riesenschnauzerklubben3   09:57:0059 ...X
  4,4Staffan BRYNGELSSON  Sv Hovawartklubben4   11:57:0002:59:00 ...X
  4,4Anders HÖRNSTRÖM  Södra Dalarnas DHK5   12:46:0003:48:00 ...X
[Fäll ihop]Klass: DBMO  
 [Fäll ihop]Grupp: A  
  4,4Timo SAASTAMOINEN  Norrköpings BK1   09:07:000 ...X
  4,4Frans BOERSMA  Boden Draghund IF2   10:37:0001:30:00 ...X
  4,4Christer ORNBY  Hällefors BK3   12:45:0003:38:00 ...X
[Fäll ihop]Klass: DBMY  
 [Fäll ihop]Grupp: A  
  4,4Albin LÖV  Södra Dalarnas DHK1   08:58:000 ...X
[Fäll ihop]Klass: DBW  
 [Fäll ihop]Grupp: A  
  4,4Jessica HÄGGQVIST  Härnösands DHK1   08:03:000 ...X
  4,4Pernilla LINDBERG  Norrköpings BK2   08:17:0014 ...X
  4,4Cecilia ERIKSSON  Hällefors BK3   08:20:0017 ...X
  4,4Rebecca JOHANSSON  DHK Bra Drag4   08:24:0021 ...X
  4,4Annika KORSBY  Östersund Draghund IF5   08:37:0034 ...X
  4,4Linn WENNERBERG  Norrköpings BK6   08:59:0056 ...X
  4,4Anna-Lena GERHARDSSON  Hällefors BK7   09:04:0001:01:00 ...X
  4,4Leonora JONSSON  Köpings BHK8   09:11:0001:08:00 ...X
 [Fäll ihop]Grupp: B  
  4,4Malin KINGFELDT  Östhammars BHK1   14:13:000 ...X
[Fäll ihop]Klass: DBWV  
 [Fäll ihop]Grupp: B  
  4,4Marie DÖSS  Hudiksvalls BK1   21:43:000 ...X
[Fäll ihop]Klass: DBWY  
 [Fäll ihop]Grupp: A  
  4,4Matilda LINDSTRÖM  Södra Dalarnas DHK1   09:51:000 ...X
[Fäll ihop]Klass: DC1V  
 [Fäll ihop]Grupp: A  
  4,4Edward GERTZELL  Hällefors BK1   12:16:000 ...X
[Fäll ihop]Klass: DCM  
 [Fäll ihop]Grupp: A  
  4,4Johan ANDERSSON  Falu DHK1   14:01:000 ...X
  4,4Johannes ROSIN  IFK Grängesbergs SK2   14:47:0046 ...X
  4,4Erik REJNÖ  Norrköpings BK3   15:32:0001:31:00 ...X
  4,4Tony HOLM  Södra Dalarnas DHK4   16:15:0002:14:00 ...X
[Fäll ihop]Klass: DCW  
 [Fäll ihop]Grupp: A  
  4,4Cajsa GRAPE  Falu DHK1   13:24:000 ...X
  4,4Johanna KEMPE  Falu DHK2   16:38:0003:14:00 ...X
  4,4Karin REJNÖ  Norrköpings BK3   18:19:0004:55:00 ...X
 [Fäll ihop]Grupp: B  
  4,4Rebecca JOHANSSON  DHK Bra Drag1   14:25:000 ...X
  4,4Maria WICKHOLM  Knivsta BK2   14:45:0020 ...X
[Fäll ihop]Klass: DCWV  
 [Fäll ihop]Grupp: B  
  4,4Christina HOLM  Södra Dalarnas DHK1   25:05:000 ...X
[Fäll ihop]Klass: DS2  
 [Fäll ihop]Grupp: A  
  4,4Magnus KARLSSON  Hällefors BK1   08:34:000 ...X
  4,4Ulf RÖNNBERG  Södra Dalarnas DHK1   08:34:000 ...X
  4,4Mathilda FISK  Södra Dalarnas DHK3   08:49:0015 ...X
  4,4Cilja ÖSTERBERG  Falu DHK4   09:18:0044 ...X
  4,4Hans GUNNARSSON  DHK Bra Drag5   09:21:0047 ...X
 [Fäll ihop]Grupp: C  
  4,4Camilla ÖHRN  Vildmarkens DHK1   11:51:000 ...X
[Fäll ihop]Klass: DSJ1  
 [Fäll ihop]Grupp: A  
  4,4Mikael WIDÉN  Södra Dalarnas DHK1   10:39:000 ...X
[Fäll ihop]Klass: DSM1  
 [Fäll ihop]Grupp: A  
  4,4Ulf RÖNNBERG  Södra Dalarnas DHK1   09:04:000 ...X
  4,4Mikael PETTERSSON  Falu DHK2   09:20:0016 ...X
  4,4Bjarne RIKARDSSON  Falu DHK3   09:27:0023 ...X
  4,4Mats OLSSON  Mora BK4   09:37:0033 ...X
 [Fäll ihop]Grupp: B  
  4,4Tony HOLM  Södra Dalarnas DHK1   12:56:000 ...X
 [Fäll ihop]Grupp: C  
  4,4Christopher NYVALL  Kopparbergs BHK1   10:53:000 ...X
  4,4Mikael ARNBERG  Södra Dalarnas DHK2   12:21:0001:28:00 ...X
[Fäll ihop]Klass: DSW1  
 [Fäll ihop]Grupp: A  
  4,4Kristina NORBERG  Boden Draghund IF1   08:49:000 ...X
 [Fäll ihop]Grupp: C  
  4,4Elinore HANSSON  Kopparbergs BHK1   11:55:000 ...X
  4,4Camilla ÖHRN  Vildmarkens DHK2   13:16:0001:21:00 ...X
  4,4Alva WESTER  Södra Dalarnas DHKDN      ...X
[Fäll ihop]Klass: MOTB1  
 [Fäll ihop]Grupp: A  
  4,4Lars-Åke BLOM  Södra Dalarnas DHK1   08:45:000 ...X
  4,4Torbjörn ERIKSSON  Hällefors BK2   08:58:0013 ...X
  4,4Annica KORSBY  Östersund Draghund IF3   09:00:0015 ...X
  4,4Pernilla LINDBERG  Norrköpings BK4   09:14:0029 ...X
  4,4Cecilia ERIKSSON  Hällefors BK5   09:23:0038 ...X
  4,4Roger OHLSSON  Östersund Draghund IF6   09:41:0056 ...X
  4,4Jennie KARLSSON  IFK Grängesbergs SK7   09:55:0001:10:00 ...X
  4,4Hans GUNNARSSON  DHK Bra Drag8   11:16:0002:31:00 ...X
  4,4Edward GERTZELL  Hällefors BK9   14:18:0005:33:00 ...X
  4,4Håkan HENRIKSSON  Hudiksvalls BK10   24:53:0016:08:00 ...X
  4,4Anna-Lena WIDÉN  Södra Dalarnas DHKDN      ...X
  4,4Izabella JEPPSSON  IFK Grängesbergs SKDN      ...X