Datum: 2020-10-11  |  Tävling: Daladraget barmark  |  Arrangör: Södra Dalarnas DHK  |  Status:
Distans 
Namn 
Hundar 
Land 
Klubb 
Plac. 
Dag 1 
Dag 2 
Dag 3 
Sluttid 
Difftid 
NS 
NF 
DSQ 
Varning 
[Fäll ihop]Klass: DBM  
 [Fäll ihop]Grupp: A  
  4,8Krister Bergman  Falu DHK1   00:08:26  ...X
  4,8Anders Johansson  Södra Dalarnas DHK2   00:08:40  ...X
  4,8Magnus Danielsson  Södra Dalarnas DHK3   00:09:12  ...X
  4,8Lars-Åke Blom  Södra Dalarnas DHK4   00:09:14  ...X
  4,8Nicklas Ström  Köpings BHK5   00:09:46  ...X
  4,8Timo Silvola  Hällefors BK       ...X
 [Fäll ihop]Grupp: B  
  4,8Håkan Ljudén  Sv.Riesenschnauzerklubben1   00:10:26  ...X
[Fäll ihop]Klass: DBMV  
 [Fäll ihop]Grupp: A  
  4,8Frans Boersma  Boden Draghund IF1   00:11:25  ...X
  4,8Hans Persson  Östersund Draghund IF2   00:12:29  ...X
  4,8Tommy Brissman  Väsby BK       ...X
[Fäll ihop]Klass: DBW  
 [Fäll ihop]Grupp: A  
  4,8Jessica Häggqvist  Härnösands DHK1   00:08:12  ...X
  4,8Rebecca Johansson  DHK Bra Drag2   00:08:30  ...X
  4,8Mariah Messing  Köpings BHK3   00:09:57  ...X
[Fäll ihop]Klass: DBWY  
 [Fäll ihop]Grupp: A  
  3,5Matilda Lindström  Södra Dalarnas DHK1   00:06:38  ...X
  3,5Ida Persson  Östersund Draghund IF2   00:07:05  ...X
[Fäll ihop]Klass: DCM  
 [Fäll ihop]Grupp: A  
  3,5Johan Andersson  Falu DHK1   00:11:18  ...X
  3,5Jonas Fisk  Nedansiljans BK2   00:11:23  ...X
  3,5Tony Holm  Södra Dalarnas DHK3   00:12:06  ...X
  3,5Erik Rejnö  Norrköpings BK4   00:12:27  ...X
 [Fäll ihop]Grupp: B  
  3,5Anders Hörnström  Södra Dalarnas DHK1   00:13:10  ...X
 [Fäll ihop]Grupp: C  
  3,5Mikael Arnberg  Södra Dalarnas DHK1   00:11:44  ...X
  3,5Christopher Nyvall  Kopparbergs BHK2   00:12:08  ...X
[Fäll ihop]Klass: DCMO  
 [Fäll ihop]Grupp: B  
  3,5Christer Andre  Södra Dalarnas DHK1   00:14:24  ...X
[Fäll ihop]Klass: DCW  
 [Fäll ihop]Grupp: A  
  3,5Cajsa Grape  Falu DHK1   00:10:28  ...X
  3,5Amanda Gardelin  DHK Bra Drag2   00:11:40  ...X
  3,5Maja Krstic  Södra Dalarnas DHK3   00:12:13  ...X
 [Fäll ihop]Grupp: B  
  3,5Maria Wickholm  Knivsta BK1   00:11:17  ...X
  3,5Rebecca Johansson  DHK Bra Drag2   00:11:26  ...X
  3,5Erica Höglund  Sundsvalls DHK       ...X
[Fäll ihop]Klass: DCWO  
 [Fäll ihop]Grupp: A  
  3,5Susanne Bäckström  Södra Dalarnas DHK       ...X
 [Fäll ihop]Grupp: B  
  3,5Åsa Hagberg  Uppsala BHK1   00:18:40  ...X
[Fäll ihop]Klass: DCWV  
 [Fäll ihop]Grupp: B  
  3,5Therese Lindblom  Knivsta BK1   00:14:02  ...X
  3,5Christina Holm  Södra Dalarnas DHK2   00:19:06  ...X
[Fäll ihop]Klass: DR4  
 [Fäll ihop]Grupp: C  
  4,8Annika Jansson  Södra Dalarnas DHK1   00:11:23  ...X
[Fäll ihop]Klass: DS1J  
 [Fäll ihop]Grupp: A  
  4,8Mikael Widén  Södra Dalarnas DHK1   00:10:49  ...X
[Fäll ihop]Klass: DS1V  
 [Fäll ihop]Grupp: B  
  4,8Susanne Eriksson  SPHK Mälardalen1   00:19:30  ...X
[Fäll ihop]Klass: DS2  
 [Fäll ihop]Grupp: A  
  4,8Mathilda Fisk  Södra Dalarnas DHK1   00:08:46  ...X
  4,8Elin Björk  Södra Dalarnas DHK2   00:08:48  ...X
  4,8Helene Myhrberg  Södra Dalarnas DHK3   00:09:32  ...X
  4,8Cilja Österberg  Falu DHK4   00:09:45  ...X
 [Fäll ihop]Grupp: C  
  4,8Ulf Rönnberg  Södra Dalarnas DHK1   00:10:02  ...X
  4,8Pär Jansson  Södra Dalarnas DHK2   00:10:26  ...X
  4,8Camilla Öhrn  Vildmarkens DHK3   00:11:02  ...X
[Fäll ihop]Klass: DSM1  
 [Fäll ihop]Grupp: A  
  4,8Ulf Rönnberg  Södra Dalarnas DHK1   00:09:12  ...X
  4,8Bjarne Rikardsson  Falu DHK2   00:09:34  ...X
  4,8Mats Olsson  Mora BK3   00:09:49  ...X
[Fäll ihop]Klass: DSW1  
 [Fäll ihop]Grupp: A  
  4,8Ida Pontén  Södra Dalarnas DHK1   00:09:14  ...X
  4,8Kristina Norberg  Boden Draghund IF2   00:09:15  ...X
  4,8Emma Nykänen  Falu DHK3   00:09:18  ...X
  4,8Elin Björk  Södra Dalarnas DHK4   00:09:25  ...X
  4,8Moa Björk  Södra Dalarnas DHK5   00:10:41  ...X
  4,8Anna Lindberg  Södra Dalarnas DHK6   00:11:55  ...X
 [Fäll ihop]Grupp: C  
  4,8Elinore Hansson  Kopparbergs BHK1   00:12:23  ...X
  4,8Camilla Öhrn  Vildmarkens DHK2   00:14:05  ...X
[Fäll ihop]Klass: MOTB1  
 [Fäll ihop]Grupp: A  
  3,5Eva Kallersand  Södra Dalarnas DHK    00:06:55  ...X
  3,5Emma Gustafsson-Lundkvist  Södra Dalarnas DHK    00:09:28  ...X
  3,5Camilla Öhrn  Vildmarkens DHK    00:08:29  ...X
  3,5Leonora Jonsson  Köpings BHK    00:06:57  ...X
  3,5Ida Pontén  Södra Dalarnas DHK    00:07:22  ...X
  3,5Linda Sellberg  Södra Dalarnas DHK    00:08:36  ...X
  3,5Mats Olsson  Mora BK    00:07:33  ...X
  3,5Karl Matsch  Södra Dalarnas DHK    00:18:53  ...X
  3,5Robert Messing  Köpings BHK    00:14:05  ...X
  3,5Cajsa Grape  Falu DHK    00:13:11  ...X