Datum: 2020-10-10  |  Tävling: Daladraget barmark  |  Arrangör: Södra Dalarnas DHK  |  Status:
Distans 
Namn 
Hundar 
Land 
Klubb 
Plac. 
Dag 1 
Dag 2 
Dag 3 
Sluttid 
Difftid 
NS 
NF 
DSQ 
Varning 
[Fäll ihop]Klass: DBM  
 [Fäll ihop]Grupp: A  
  4,8Krister Bergman  Falu DHK1   00:08:22  ...X
  4,8Timo Silvola  Hällefors BK2   00:08:26  ...X
  4,8Anders Johansson  Södra Dalarnas DHK3   00:08:37  ...X
  4,8Lars-Åke Blom  Södra Dalarnas DHK4   00:09:06  ...X
  4,8Magnus Danielsson  Södra Dalarnas DHK5   00:09:16  ...X
  4,8Johannes Rosin  IFK Grängesbergs SK6   00:09:20  ...X
 [Fäll ihop]Grupp: B  
  4,8Håkan Ljudén  Sv.Riesenschnauzerklubben1   00:10:33  ...X
 [Fäll ihop]Grupp: C  
  4,8Mikael Arnberg  Södra Dalarnas DHK1   00:11:24  ...X
[Fäll ihop]Klass: DBMO  
 [Fäll ihop]Grupp: A  
  3,4Frans Boersma  Boden Draghund IF1   00:08:19  ...X
[Fäll ihop]Klass: DBMV  
 [Fäll ihop]Grupp: A  
  4,8Erik Nylund  Falu DHK1   00:11:23  ...X
  4,8Hans Persson  Östersund Draghund IF2   00:11:45  ...X
 [Fäll ihop]Grupp: B  
  4,8Tommy Brissman  Väsby BK1   00:10:23  ...X
[Fäll ihop]Klass: DBW  
 [Fäll ihop]Grupp: A  
  4,8Jessica Häggqvist  Härnösands DHK1   00:08:13  ...X
  4,8Madelene Nord  Mora BK2   00:08:50  ...X
  4,8Eva Kallersand  Södra Dalarnas DHK3   00:09:43  ...X
 [Fäll ihop]Grupp: B  
  4,8Rebecca Johansson  DHK Bra Drag1   00:09:00  ...X
  4,8Amanda Gardelin  DHK Bra Drag2   00:11:17  ...X
  4,8Malin Kingfeldt  Östhammars BHK3   00:15:17  ...X
[Fäll ihop]Klass: DBWO  
 [Fäll ihop]Grupp: B  
  3,4Ylva Grape Andersson  Falu DHK1   00:08:39  ...X
[Fäll ihop]Klass: DBWV  
 [Fäll ihop]Grupp: A  
  4,8Helena Sjögren  Väsby BK1   00:10:41  ...X
  4,8Åsa Hammarberg  Tavelsjö Allmänna IK2   00:10:41  ...X
[Fäll ihop]Klass: DBWY  
 [Fäll ihop]Grupp: A  
  3,4Ida Persson  Östersund Draghund IF1   00:07:02  ...X
  3,4Matilda Lindström  Södra Dalarnas DHK2   00:07:11  ...X
[Fäll ihop]Klass: DCM  
 [Fäll ihop]Grupp: A  
  3,4Johannes Rosin  IFK Grängesbergs SK1   00:11:18  ...X
  3,4Johan Andersson  Falu DHK2   00:11:27  ...X
  3,4Jonas Fisk  Nedansiljans BK3   00:12:21  ...X
  3,4Tony Holm  Södra Dalarnas DHK4   00:13:19  ...X
[Fäll ihop]Klass: DCMO  
 [Fäll ihop]Grupp: B  
  3,4Christer Andre  Södra Dalarnas DHK1   00:15:18  ...X
[Fäll ihop]Klass: DCW  
 [Fäll ihop]Grupp: A  
  3,4Cajsa Grape  Falu DHK1   00:10:26  ...X
  3,4Rebecca Johansson  DHK Bra Drag2   00:10:56  ...X
  3,4Maria Wickholm  Knivsta BK3   00:11:16  ...X
  3,4Helene Myhrberg  Södra Dalarnas DHK4   00:11:17  ...X
  3,4Amanda Gardelin  DHK Bra Drag5   00:11:41  ...X
  3,4Maja Krstic  Södra Dalarnas DHK6   00:12:48  ...X
  3,4Johanna Kempe  Falu DHK7   00:12:49  ...X
  3,4Karin Rejnö  Norrköpings BK8   00:13:12  ...X
  3,4Jenny Molin  Österåkers BK9   00:13:22  ...X
  3,4Mariah Messing  Köpings BHK10   00:14:38  ...X
[Fäll ihop]Klass: DCWO  
 [Fäll ihop]Grupp: A  
  3,4Susanne Bäckström  Södra Dalarnas DHK1   00:17:22  ...X
 [Fäll ihop]Grupp: B  
  3,4Ingrid Eriksson  Östhammars BHK1   00:15:07  ...X
  3,4Åsa Hagberg  Uppsala BHK2   00:15:58  ...X
[Fäll ihop]Klass: DCWV  
 [Fäll ihop]Grupp: B  
  3,4Therese Lindblom  Knivsta BK1   00:14:23  ...X
  3,4Lena Malmberg  Köpings BHK2   00:16:58  ...X
  3,4Christina Holm  Södra Dalarnas DHK3   00:19:43  ...X
  3,4Kamilla Nilsson  Hällefors BK4   00:22:36  ...X
[Fäll ihop]Klass: DR4  
 [Fäll ihop]Grupp: B  
  4,8Anna-Carin Lönn  Sv.Riesenschnauzerklubben1   00:13:56  ...X
 [Fäll ihop]Grupp: C  
  4,8Annika Jansson  Södra Dalarnas DHK1   00:11:35  ...X
[Fäll ihop]Klass: DS1J  
 [Fäll ihop]Grupp: A  
  4,8Mikael Widén  Södra Dalarnas DHK1   00:10:40  ...X
[Fäll ihop]Klass: DS1V  
 [Fäll ihop]Grupp: B  
  4,8Susanne Eriksson  SPHK Mälardalen1   00:23:50  ...X
[Fäll ihop]Klass: DS2  
 [Fäll ihop]Grupp: A  
  4,8Elin Björk  Södra Dalarnas DHK1   00:08:41  ...X
  4,8Mathilda Fisk  Södra Dalarnas DHK2   00:08:54  ...X
  4,8Cilja Österberg  Falu DHK3   00:08:57  ...X
  4,8Hans Gunnarsson  DHK Bra Drag4   00:10:03  ...X
 [Fäll ihop]Grupp: C  
  4,8Pär Jansson  Södra Dalarnas DHK1   00:10:24  ...X
  4,8Ulf Rönnberg  Södra Dalarnas DHK2   00:10:28  ...X
  4,8Camilla Öhrn  Vildmarkens DHK3   00:11:32  ...X
[Fäll ihop]Klass: DSM1  
 [Fäll ihop]Grupp: A  
  4,8Ulf Rönnberg  Södra Dalarnas DHK1   00:09:08  ...X
  4,8Bjarne Rikardsson  Falu DHK2   00:09:35  ...X
  4,8Mats Olsson  Mora BK3   00:09:47  ...X
 [Fäll ihop]Grupp: C  
  4,8Christopher Nyvall  Kopparbergs BHK1   00:11:43  ...X
[Fäll ihop]Klass: DSW1  
 [Fäll ihop]Grupp: A  
  4,8Kristina Norberg  Boden Draghund IF1   00:09:07  ...X
  4,8Ida Pontén  Södra Dalarnas DHK2   00:09:18  ...X
  4,8Elin Björk  Södra Dalarnas DHK3   00:09:25  ...X
  4,8Emma Nykänen  Falu DHK4   00:09:30  ...X
  4,8Helene Myhrberg  Södra Dalarnas DHK5   00:10:40  ...X
  4,8Isabell Utterstedt  Falu DHK6   00:11:20  ...X
 [Fäll ihop]Grupp: C  
  4,8Elinore Hansson  Kopparbergs BHK1   00:12:18  ...X
  4,8Camilla Öhrn  Vildmarkens DHK2   00:13:52  ...X
  4,8Carola Loord  DHK Bra Drag3   00:14:42  ...X
  4,8Alva Wester  Södra Dalarnas DHK4   00:14:58  ...X
[Fäll ihop]Klass: MOTB1  
 [Fäll ihop]Grupp: A  
  3,4Camilla Öhrn  Vildmarkens DHK    00:08:39  ...X
  3,4Hans Gunnarsson  DHK Bra Drag    00:08:21  ...X
  3,4Christopher Nyvall  Kopparbergs BHK    00:12:28  ...X
  3,4Carola Loord  DHK Bra Drag    00:08:14  ...X
  3,4Ida Pontén  Södra Dalarnas DHK    00:07:12  ...X
  3,4Lars-Åke Blom  Södra Dalarnas DHK    00:06:32  ...X
  3,4Linda Hedström  Saknar föreningstillhörighet    00:10:14  ...X
  3,4Malin Sigås  SPHK Gävle Dala    00:09:44  ...X
  3,4Marcus Johansson  Saknar föreningstillhörighet    00:13:48  ...X
  3,4Mats Olsson  Mora BK    00:07:38  ...X
  3,4Åsa Hammarberg  Tavelsjö Allmänna IK    00:11:10  ...X
  3,4Fredrik Bengtsson  Södra Dalarnas DHK    00:13:50  ...X
  3,4Cajsa Grape  Falu DHK    00:12:34  ...X
  3,4Karin Hammar  Södra Dalarnas DHK    00:15:28  ...X
  3,4Jens Berggren  Södra Dalarnas DHK    00:18:44  ...X
  3,4Robert Messing  Köpings BHK    00:13:16  ...X